מי אנחנו?

חברת סופה לוגיסטיקה בע"מ

הוקמה על ידי אייל ישראלי וסמדר מוסקוביץ,
שניהם שועלי קרבות ותיקים עם למעלה מ-25 שנה ותק בתחום הלוגיסטיקה, האריזה והשינוע.
את החברה פתחו השותפים, אחרי שהגיעו לכלל הבנה,
שדוקא מנגנון מצומצם הוא הנוסחה המנצחת; נוסחה, שמפיקה עבודה איכותית לצד הוזלה בעלויות. ברוח זו קמה חברת סופה לוגיסטיקה בע"מ, אשר שמה לה לדגל ערכים כמו יחס אישי, תמחור הוגן, יעילות ואמינות.
החברה אינה מתפשרת על רמה מקצועית גבוהה, המובטחת ללקוחותיה. העבודה נעשית בידי אנשי מקצוע מנוסים ומתוך הקפדה רבה על שימוש בציוד חדיש ומערכות מחשוב מתקדמות. בצורה זו, הם טוענים, לא רק שנמנעות שלל בעיות טכניות, אלא אף ניתן לחסוך בסולר; חיסכון בסולר, משמעותו, פחות זיהום אוויר והוזלת המחיר.
סופה לוגיסטיקה בע"מ, מעונינת בקשר ישיר וחסר פניות עם לקוחותיה ועל כן מקפידה על הפרטים הקטנים, כמו למשל מענה אנושי, מקצועי, בכל שעות העבודה וליווי אישי לכל אורך הדרך.

בעלי החברה, אייל וסמדר, מחלקים ביניהם את תחומי הניהול, כל אחד על פי התמחותו:

אייל ישראלי – בעלים, מנהל תחום הובלה כבדה ופרויקטים מיוחדים

אייל עובד בתחום ההובלה והלוגיסטיקה מאז 1985, בתחילת דרכו עבד מספר שנים בחברת ספנות כאיש מכירות. בהמשך עבר לתחום ההובלה היבשתית והלוגיסטיקה ובשנת 1987 ייסד יחד עם סמדר חברת הובלה קטנה שהתחילה עם טנדר ומשאית ישנה ....וכעבור 23 שנה החברה נמכרה. "בסיבוב " השני הקים אייל ביחד עם סמדר את חברת "סופה לוגיסטיקה בע"מ " המונה כיום כ-40 כלים וציוד חדיש ביותר בתחום ההובלה הכבדה שאותה מנהל אייל במקצועיות ועיקר התמחותו בהובלות חריגות וביצוע פרויקטים מיוחדים.

מוסקוביץ סמדר - בעלים, מנהלת תחום ההובלה במשאיות ועבודות מיוחדות

סמדר התחילה את הקריירה כעובדת במשרד עמילות מכס בחיפה , ובשנת 1987 יסדו אייל וסמדר חברת הובלה במשאיות . במהלך שנות עבודתה ניהלה סמדר את סידור העבודה שבשיאו הגיע ל כ-10 סדרנים ועובדי משרד וכ-40 נהגים. סמדר הנהיגה שיטות עבודה חדשות תוך הקפדה על ביצוע מקצועי ומדויק לשביעות רצון הלקוחות. כיום סמדר שותפה יחד עם אייל בחברת סופה לוגיסטיקה בע"מ ומנהלת את תחום המשאיות ועבודות מיוחדות .

+
הובלות שעשינו
+
שנות ניסיון